Главная > основне в україні > У Києві, Львові і Дніпропетровську буде другий тур – екзит-поли

У Києві, Львові і Дніпропетровську буде другий тур – екзит-поли

26.10.2015 18:50


За даними екзит-полів, у першому турі крісло мера здобув нинішній очільник Харкова Геннадій Кернес. Хто стане мером у Києві, Львові і Дніпропетровську, вирішуватиметься, швидше за все, в другому турі, який відбудеться 15 листопада.

 

За новим законом про місцеві вибори, у селах і містах, де зареєстровано понад 90 тисяч виборців, перемогу отримує той кандидат, за якого проголосували більш ніж половина виборців.

Якщо ніхто з кандидатів не отримав більше ніж 50% голосів, оголошують другий тур, який має відбутися 15 листопада.

 

Те, що Віталій Кличко зі значним відривом (результат у понад 40%) займає перше місце на виборах мера Києва, підтверджують дані відразу двох екзит-полів і паралельного підрахунку голосів партії "Солідарність".

Під питанням, хто конкуруватиме з ним у другому турі – за даними екзит-полу, проведеного на замовлення КВУ, друге місце зайняв висуванець від "Батьківщини", керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко – він отримав більш ніж 8%.

Водночас екзит-полу "Студії Савіка Шустера" друге місце віддає ресторатору і кандидату від "Самопомочі" Сергію Гусовському - 9,2%. За цим же екзит-полом, на третьому місці Борислав Береза, а Бондаренка аж на четвертому - 8%.

 

Перемогу нинішнього мера Харкова Геннадія Кернеса вже у першому турі теж прогнозують два екзит-поли.

 

Так, за даними опитування Комітету виборців України, за пана Кернеса проголосували 59% виборців, його найближчий конкурент від "Самопомочі" Тарас Сітенко отримав 16,4% голосів.

Схожі дані у соціологічного опитування Інституту Горшеніна - Геннадій Кернес - 58,6%, Тарас Сітенко -15,9%.

 

За даними двох екзит-полів, нинішній очільник Львова Андрій Садовий опинився за крок до перемоги в першому турі виборів львівського міського голови. 48% голосів він отримав, за даними опитування "Савік Шустер студії", і львівської соціологічної агенції ФАМА.

 

Друге місце, за даними цих же організацій у колишнього віце-спікера, кандидата від "Свободи" Руслана Кошулинського – йому соціологи дають від 13% до 14% голосів.

 

Дані екзит-полів по Дніпропетровську свідчать, що у другий тур можуть вийти депутати Борис Філатов і Олександр Вілкул.

 

За даними центру SOCIS, на виборах мера Дніпропетровська за Бориса Філатова проголосувало 39,1%, за депутата від Опозиційного блоку Олександра Вілкула 33,1% виборців.

Опитування "Студії Савіка Шустера" показали підтримку пана Філатова у 41,6% голосів, а пана Вілкула - у 32% виборців.

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x