Главная > основне в україні > У Харкові чоловік зламав ногу контролеру за світло

У Харкові чоловік зламав ногу контролеру за світло

12.11.2015 19:40


Місцевий мешканець не хотів сплачувати борг за електроенергію і розлютився через її відключення. У Харкові місцевий мешканець-боржник накинувся на контролера "Харківенергозбуту".

 

Як повідомили у прес-службі АК "Харківобленерго", чоловік не хотів платити за електроенергію, і через місяць після повідомлення про відключення світла до нього відправили фахівців.

 

"Контролери пояснили власникові квартири всю ситуацію і запропонували йому вирішити питання цивілізовано. Він повинен був протягом певного часу погасити борг, показати квитанцію про сплату і не позбавлятися електроенергії", - розповів начальник прес-служби компанії Володимир Скічко.

 

Проте, за його словами, боржник вислухав контролерів, зайшов додому, взяв битку і вдарив нею по коліну одному з працівників "Харківенергозбуту". Унаслідок інциденту у 25-річного хлопця діагностували перелом ноги, а нападнику зараз "світить" до трьох років в'язниці.

Джерело: ТСН


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x