Главная > основне в україні > Тернопільська будівельна компанія "Креатор-Буд" щиро вболіває за "Вар'ятів"

Тернопільська будівельна компанія "Креатор-Буд" щиро вболіває за "Вар'ятів"

17.12.2019 15:48


13 грудня у тернопільському палаці культури Березіль перше україномовне гумористичне шоу "Вар'яти", як завжди, зібрало аншлаг. 


Свято неповторного гумору – це те, за чим уже 9 років поспіль ходять тернополяни на "Вар’яти шоу". Подія ця є особливою і для колективу "Креатор-Буд", бо усі ці роки компанія є генеральним партнером першого україномовного гумористичного шоу нашої країни. Колектив пишається та радіє дружнім партнерським стосункам з відомим українським ведучим Сергієм Притулою та його командою.


Вони, безумовно, талановиті, успішні, хороші люди, до того ж, земляки. Підтримуючи творчість "Вар’ятів", компанія "Креатор-Буд" підтримує не лише якісний український гумор, а й благодійні проєкти Сергія Притули та його команди. Це, передусім, волонтерська підтримка наших вояків на Сході України, це організація відпочинку для дітей з родин учасників АТО. Бути причетним до заходів такого рівня для команди "Креатор-Буд" – це справа честі. 


Напередодні гумористичного концерту, на своїй сторінці у Фейсбук, компанія "Креатор-Буд" розіграла 6 квитків на "Вар’яти-шоу". Переможцями розіграшу стали Світлана Клим’юк, Вікторія Кравець та Світлана Середа. Кожен із них отримав по два запрошення на улюблене  гумор-шоу.


Вітаємо щасливчиків і чекаємо "Вар’ятів" з ювілейною програмою у рідному Тернополі. Здоров’я, успіху, нових висот і вдячних глядачів у залі бажаємо Сергію Притулі і нашим тернопільським улюбленцям. У травні Вар’ятам 10 років. І у день свята ми будемо разом із ними!
Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x