Главная > основне в україні > Тариф на транзит газу до Європи зросте на 50%

Тариф на транзит газу до Європи зросте на 50%

20.01.2016 18:50


Через перехід на європейські правила формування тарифів, вартість транспортування газу територією України зросте на понад 50%, - заявив міністр енергетики Володимир Демчишин.

 

 - Буде тариф 4,5 дол. на кожні 100 км. Це більш ніж на 50% вище від того, що було", - заявив міністр.

 

Він також нагадав, що раніше вартість транзиту регулювалася угодами між "Нафтогазом" та "Газпромом", тоді як зараз тариф визначає незалежний регулятор - Національна комісія з регулювання енергетики, і йдеться про схему транспортування "вхід-вихід", що відповідає європейським правилам.

 

Водночас урядовець не виключив, що і це питання вирішуватиметься із російським "Газпромом" у судовому порядку, оскільки російська сторона вважає, що воно вже вирішено у чинному газовому контракті. Втім, обидві сторони - українська та російська - нині оскаржують цей контракт у Стокгольмському арбітражі.

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x