Главная > основне в україні > Світовий банк виділив Україні кругленьку суму

Світовий банк виділив Україні кругленьку суму

16.09.2015 17:10


Світовий банк виділив позику розміром 500 мільйонів доларів для фінансового сектору України. Відповідне рішення ухвалила рада директорів Світового банку.

 

Це вже другий транш за цією програмою СБ.

 

"Це нове фінансування підтримує ряд пріоритетних заходів із реформування банківського сектору у відповідь на фінансову кризу в Україні", - кажуть у банку.

 

Зокрема, ці кошти допоможуть зміцнити Фонд гарантування вкладів, діагностувати найбільші банки країни, а також провести реформи, які "необхідні для підвищення стійкості та ефективності банківської системи", сказано в повідомленні СБ.

 

Світовий банк відзначає, що від початку року разом із цими грошима виділив Україні 1,2 млрд доларів, із яких 1 млрд - це пряма бюджетна підтримка, - інформує ВВС.

 

На початку цього року банк заявляв, що надасть Україні в 2015 році до 2 млрд доларів.

 

Угоду про отримання позики підпишуть у середу міністр фінансів Наталія Яресько та представник СБ Чімяо Фан, повідомляє міністерство фінансів.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x