Главная > основне в україні > Суд вирішив помістити Корбана під варту

Суд вирішив помістити Корбана під варту

28.12.2015 18:50


Дніпровський районний суд міста Києва змінив лідеру партії УКРОП Геннадію Корбану запобіжний захід з домашнього арешту на утримання під вартою на 60 днів.

 

Таке рішення оголосив суддя Микола Чаус. Судове засідання Дніпровського районного суду Києва щодо обрання лідеру партії УКРОП Геннадію Корбану запобіжного заходу тривало більше доби з ранку неділі.

 

"Хочу всім подякувати за підтримку. Це було показове судилище", - оцінив рішення пан Корбан.

 

У своїй промові після рішення суду Геннадій Корбан присутніх заспокоїтись і не порушувати порядок, щоб ніхто не постраждав.

 

 - Впевнений, що у вищій апеляційній інстанції все буде інакше. У нас гарна позиція, щоб виграти апеляцію, - коментує Геннадій Корбан, лідер партії УКРОП.

 

Він впевнений, що апеляційний суд відмінить сьогоднішнє рішення.

 

"Впевнений, що у вищій апеляційній інстанції все буде інакше. У нас гарна позиція, щоб виграти апеляцію", - заявив пан Корбан.

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x