Главная > основне в україні > Суд відмовив Корбану у відводі прокурорів

Суд відмовив Корбану у відводі прокурорів

13.01.2016 18:50


Апеляційний суд Києва у середу продовжує розгляд скарги Геннадія Корбана на рішення Дніпровського суду про двомісячне тримання під вартою лідера партії УКРОП.

 

У ході засідання захист звернувся до суду з черговим клопотанням про відвід прокурорів, назвавши їх "заанґажованими". Проте суд після наради відхилив клопотання.

 

Засідання у середу почалось з клопотання захисту про відвід усіх трьох суддів, яке прокурори назвали "необґрунтованим". Але його суд також відмовився задовольняти.

 

Рішення про тримання під вартою Дніпровський суд Києва ухвалив 28 грудня 2015 року, а перед цим пан Корбан два місяці перебував під домашнім арештом у Дніпропетровську.

 

Геннадія Корбана затримали 31 жовтня під час спеціальної операції СБУ та прокуратури. Колишнього заступника губернатора Дніпропетровщини, бізнесмена та лідера партії УКРОП підозрюють в створенні злочинної організації, привласненні коштів в особливо великих розмірах та викраденні людей.

 

Сам він вини не визнає і звинувачує владу у "політичних репресіях".

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x