Главная > основне в україні > Суд переніс розгляд справи Корбана на 22 січня

Суд переніс розгляд справи Корбана на 22 січня

14.01.2016 18:50


Апеляційний суд Києва переніс розгляд скарги Геннадія Корбана на рішення про двомісячне тримання під вартою лідера партії УКРОП на 22 січня.

 

Розгляд апеляції перенесли для вивчення судом та захисниками нових матеріалів справи, а також розгляду Державною судовою адміністрацією можливості перебування підозрюваного не в клітці, а поряд із захисниками.

 

Під час засідання захисники подали відповідне клопотання, посилаючись на Європейську конвенцію з прав людини, а суддя вирішив направити відповідний запит до судової адміністрації.

 

Також у ході засідання адвокати стверджували, що Геннадій Корбан переніс інфаркт і через це вже 17 днів перебуває на лікуванні.

 

На прохання адвокатів підозрюваного суд залучив до матеріалів справи низку довідок про стан здоров’я пана Корбана.

 

Окрім того, під час засідання в середу адвокати вимагали змінити колегію суддів, яка розглядає справу, а також замінити прокурорів.

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x