Главная > основне в україні > Стало відомо скільки насправді отримуватимуть нардепи

Стало відомо скільки насправді отримуватимуть нардепи

17.04.2015 11:00


 Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман підписав розпорядження «Про оплату праці народних депутатів України у 2015 році»

 

Документом встановлено з 1 квітня 2015 року місячну заробітну плату народного депутата України в розмірі посадового окладу – 6109 грн.

 

Натомість утратило чинність розпорядження голови ВРУ від 28.01.2015 №72, яким максимальний розмір заробітної плати обмежувався 7 розмірами мінімальної заробітної плати і становив 1218 грн х 7 = 8526 грн.

 

Раніше екс-депутат Андрій Павловський звернув увагу, що законом про пенсійне забезпечення дозволено повернути депутатам зарплатню в розмірі 17,5 тисячі гривень, - повідомляє «Вголос».

 

Така заява викликала неабиякий ажіотаж у ЗМІ та соцмережах. Про зняття обмеження говорили як про встановлення нової зарплати в розмірі 17 тис грн. Втім, голова ВР Володимир Гройсман запевнив, що ніколи не погодиться на настільки високу платню для "слуг народу".


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x