Главная > основне в україні > Стали відомі наслідки бою під Іловайськом

Стали відомі наслідки бою під Іловайськом

20.10.2015 18:50


У понеділок міністерство оборони опублікувало аналіз бойових дій під час оточення сил АТО біля Іловайська у серпні 2014 року.

 

Документ містить інтерв'ю кількох безпосередніх учасників прориву з-під Іловайська. Водночас у ньому не вказуються втрати сил АТО.


У звіті описується розташування сил АТО під час боїв за Іловайськ, позиції сепаратистів, а також диспозиція, як стверджується, російських військ у Ростовський області біля кордону з Україною.

"Загалом угруповання збройних сил РФ, що розташували поблизу російсько-українського кордону на півдні Ростовської області нараховувало: особового складу — до чотирьох тис. осіб; танків — до 20 одиниць; бойових броньованих машин — до 90 одиниць; артилерійських систем — до 30 одиниць; реактивних систем залпового вогню — до 20 одиниць", - говориться в документі.

У Міноборони стверджують, що внаслідок обстрілу 5-й батальйон територіальної оборони ("Прикарпаття") 24 серпня 2014 року "самовільно залишив свої позиції" на ділянці кордону Кутейникове - Мокроєланчик.

"У прогалину, яка утворилася, вторглися підрозділи збройних сил Російської Федерації, здійснивши при цьому акт агресії та порушення норм права війни", - йдеться у аналізі.

Росія неодноразово офіційно відкидала заяви української влади про те, що її армія брала участь у конфлікті на Донбасі, хоча в Москві визнають присутність на Сході України "російських добровольців", зокрема колишніх військових, а також військовослужбовців "у відпустці".

Як говориться у звіті міністерства оборони, внаслідок обстрілів з боку російських військ ще кілька підрозділів самовільно залишили свої позиції чи не виконали поставлених завдань.

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x