Главная > основне в україні > Соціологічний консорціум: Зеленський і Тимошенко зустрінуться у другому турі

Соціологічний консорціум: Зеленський і Тимошенко зустрінуться у другому турі

25.03.2019 16:00


Велике опитування провели КМІС, Центр Разумкова та група Рейтинг. 


Напередодні виборів в Україні найвищі шанси вийти в другий тур мають Володимир Зеленський, Юлія Тимошенко і Петро Порошенко. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", КМІС і Центру Разумкова. 

За даними опитування, лідером президентського рейтингу залишається Зеленський, якого підтримують 27,7% тих, хто визначився з вибором і має намір голосувати на виборах. Порівняно з попередніми опитуваннями він збільшив відрив. Другу і третю позицію ділять Тимошенко - 16,6% і Порошенко - 16,4%. Далі йдуть Анатолій Гриценко - 9,7%, Юрій Бойко - 8,4%, Олег Ляшко - 5,3%, Олександр Вілкул - 4,0%, Ігор Смешко - 3,7%. 


"Зеленський є лідером симпатій серед молоді і людей середнього віку, Тимошенко - серед старших виборців. Якщо Зеленського, Порошенко і Гриценко відносно більше підтримують чоловіки, то Тимошенко - жінки", - зазначають соціологи. 


Опитування фонду Соціологічної групи "Рейтинг", Центру Разумкова ы КМІС проводилося 5-14 березня серед 15 000 респондентів. Помилка вибірки - 0,8%. Нагадаємо, за даними опитування КМІС, на першому місці в президентському рейтингу Володимир Зеленський, якого готові підтримати 32,1% виборців, на другому місці нинішній президент Петро Порошенко з 17,1%. Відзначимо, за даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", у середині березня рейтинг кандидатів очолювали Володимир Зеленський (24,9%), Юлія Тимошенко (18,8%) і Петро Порошенко (17,4%).


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x