Главная > основне в україні > Сенцова засудили на 20 років

Сенцова засудили на 20 років

25.08.2015 18:50


У Росії виголошено вирок Олегу Сенцову та Олександру Кольченку. Сенцова засудили до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Олександра Кольченка ув'язнено на 10 років.

 

Олег Сенцов (ліворуч) та Олександр Кольченко (праворуч) (фото з архіву)

 

 Суддя Північно-Кавказького окружного військового суду в Ростові-на-Дону у вівторок, 25 серпня, виголосив вирок у справі українського режисера Олега Сенцова та кримського активіста Олександра Кольченка, передає кореспондентка DW із залу суду.

 

Суд визнав Олега Сенцова винним у створенні терористичного угруповання і керівництві ним, двох терористичних актах і підготовці ще одного, спробі придбання вибухових пристроїв, незаконному зберіганні вогнепальної зброї і боєприпасів та засудив до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Олександра Кольченка визнано винним в участі в терористичному угрупованні, співучасті в терористичному акті та засуджено до 10 років ув'язнення у виправній колонії суворого режиму, - інформує DW.

 

 Вирок може бути оскаржений упродовж 10 днів у Верховному суді РФ.

 

 Після виголошення вироку засуджені заспівали гімн України.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x