Главная > основне в україні > Савченко виступила в суді

Савченко виступила в суді

09.03.2016 18:50


Надія Савченко оголосила сухе голодування після того, як Донецький міський суд переніс засідання у її справі на 9 березня і не дав їй виступити з останнім словом.

 

Надію Савченко звинувачують за трьома статтями Кримінального кодексу РФ - "вбивство", "замах на вбивство" і "незаконний перетин кордону".

Судовий процес у справі Савченко почався 22 вересня 2015 року. Надія із 25 липня 2015 року утримується в СІЗО-3 Новочеркаська - це близько 30 км від Ростова- на-Дону і 150 км від Донецького міського суду, звідки її возять на процес.

Під вартою вона перебуває 1 рік і 8 місяців.

 

Надія Савченко оголосила останнє слово, яке оприлюднила напередодні. На закінчення виступу пані Савченко показала суддям середній палець правої руки.

Савченко: "Росія поверне мене живою чи мертвою" 
 

Надія Савченко: "Суд вкрав у мене частину життя і я вимагаю, аби вирок був оголошений протягом тижня. І тоді у мене буде шанс на життя. Ви можете зачитати вирок прямо зараз, завтра чи максимум через тиждень. Якщо ви вирішите оголосити, що вирок буде черед два тижні, через півроку... Хочете показати свою силу - показуйте. Але пам'ятайте, що ми граємо на моє життя. Ставки високі".

Джерело: ВВС


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x