Главная > основне в україні > РНБО кличе в Україну миротворців

РНБО кличе в Україну миротворців

19.02.2015 09:32


Рада національної безпеки і оборони України на засіданні, яке пройшло під головуванням Президента Петра Порошенка, прийняла рішення про звернення до ООН з проханням направити в Україну миротворчу місію, яка буде діяти відповідно до мандату Ради Безпеки ООН.

Відкриваючи засідання, Глава держави зазначив: «Найкращий для нас формат – це поліцейська місія Євросоюзу. Це буде найбільш ефективним гарантом безпеки в ситуації, що склалася, коли слово мира не дотримується ні Росією, ні тими, кого вона підтримує».

Петро Порошенко повідомив, що під час Мінських переговорів попередньо обговорював це питання з президентами Франції та Росії, а також з Канцлером ФРН, передбачаючи, що Мінські домовленості можуть не виконуватися.

Крім цього, РНБО схвалила зміни до Закону про правовий режим воєнного стану, напрацьовані за дорученням Президента. Глава держави зазначив, що зміни враховують досвід і особливості гібридної війни. Він висловив сподівання, що Верховна Рада після обговорення підтримає внесення цих змін. «Нам треба бути готовими боронити державу», – заявив Петро Порошенко.

РНБО також прийняла рішення про створення воєнного кабінету при РНБО, до складу якого увійдуть керівники країни та силових блоків органів влади.

Також РНБО затвердила план проведення багатонаціональних навчань за участі Збройних Сил України на території України та їх участі у навчаннях за межами країни у 2015 році, а також про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України для участі у навчаннях.

 

http://www.president.gov.ua


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x