Главная > основне в україні > Рада зі скрипом, але прийняла два два реформаторських рішення

Рада зі скрипом, але прийняла два два реформаторських рішення

15.07.2015 08:50


Засідання Верховної Ради 14 липня нардепи провели результативно: два законопроекти, які хоча б частково задовільняють вимоги громадськості, підтримала більшість.

 

У другому читанні та в цілому було прийнято закон про місцеві вибори.

 

За документ проголосували 257 народних депутатів.

 

Законопроект виключає участь у виборах політичних блоків. Окрім того, за новим законом, місцеві вибори не відбудуться на окупованій частині Донбасу та в анексованому Криму.

 

Також підтримали законопроект про відкриття інформації про власників нерухомості.

 

Рішення підтримали 240 народних депутатів.

 

«Закон відкриває всю важливу інформацію про нерухомість, про землю, про машини. Незаконне збагачення, переписування майна на інших осіб – закон робить все це неможливим», – зазначив народний депутат Єгор Соболєв під час виступу у парламенті.

 

Як зазначив спікер Верховної Ради Володимир Гройсман, це – один із антикорупційних законів, за яким чиновників зобов’язують публічно декларувати своє майно.

 

Документ має спростити процедуру доступу до відомостей, що містяться в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, надання вільного доступу до державного земельного кадастру та Єдиного державного реєстру, держателем якого є Державтоінспекція Міністерства внутрішніх справ України.

 

Джерело: "Hromadske.tv"


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x