Главная > основне в україні > Рада ухвалила чотири закони із "безвізового пакету"

Рада ухвалила чотири закони із "безвізового пакету"

10.11.2015 18:50


Верховна Рада ухвалила урядовий закон про Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, який входив до так званого "безвізового пакету".

 

Окрім цього депутати ухвалили ще три урядові закони, які необхідні для лібералізації візового режиму з ЄС.

Згідно з ухваленим законопроектом 3040, Національне агентство щодо корупційних активів контролюватиме уряд.

"Прийняття Україною європейських правил щодо ефективного розшуку, менеджменту арештованими активами та їх конфіскації дасть можливість забезпечити ефективну співпрацю з європейськими органами кримінальної юстиції та повернути до України виведені у злочинний спосіб активи", - сказано в пояснювальній записці до законопроекту.

Супровідний законопроект 3041 про функціонування Нацагентства зняли з розгляду через внесення поправок у цей законопроект.

Окрім того:

Депутати внесли зміни до Кримінального процесуального кодексу щодо арешту майна ( законопроект 2540а).
У Кримінальному процесуальному кодексі уточнили підслідність органів досудового розслідування ( законопроект 2542а). Цей законопроект обмежує повноваження СБУ із досудового розслідування кримінальних правопорушень.
У Кримінальний кодекс внесли зміни щодо спеціальної конфіскації майна, отриманого злочинним шляхом ( законопроект 2541а).
Депутати прийняли за основу зміни до Кодексу адміністративного судочинства ( законопроект 3154), який має на меті зобов'язати суди негайного розглядати позови про примусове видворення або затримання для ідентифікації іноземців та осіб без громадянства.

У Верховній Раді були присутні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк та міністри.

Джерело ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x