Главная > основне в україні > #ПродовжуємІти: новий флешмоб від лідера гурту «Океан Ельзи»

#ПродовжуємІти: новий флешмоб від лідера гурту «Океан Ельзи»

02.04.2019 18:24


Святослав Вакарчук, лідер відомого українського рок-гурту «Океан Ельзи» опублікував у неділю ввечері на своїй офіційній сторінці нову композицію під назвою «Еверест». 

Пост на Facebook з’явився уже коли оголосили результати екзит-полів. 


Цим Святослав Вакарчук розпочав новий флешмоб #ПродовжуємІти, посилаючись на такі слова у тексті пісні: 


«Шум від тисяч їхніх слів часом приносить біль, Та дощ із хмари темних стріл не потрапляє в ціль. І ми продовжуєм нести свій прапор, а не хрест. Ми продовжуєм іти на власний Еверест».


Під цим постом лідер гурту «Океан Ельзи» також додав: «Знаю – разом зможемо здолати будь-яку вершину!». Нагадаємо, напередодні президентських виборів в Україні Святослав Вакарчук запустив флешмоб #ГолосуйНепоПриколу. 


Його підтримали безліч однодумців, розміщуючи дописи із даним хештегом у себе у Facebook. Також додамо, що за даними ЦВК уже опрацьовано понад 68% голосів усіх виборців. Лідерами рейтингу залишаються Володимир Зеленський – 30,45% та Петро Порошенко – 16,20%. Вони, власне, за попередніми результатами, виходять у другий тур президентської гонки. 


«Кожен з нас перед тим, як голосувати, має зважити всі за і проти, повинен обдумати найголовніше – куди рухається країна, яким чином, що той чи інший кандидат пропонує для цього зробити. Я зважив. Сподіваюсь, всі це зробили», – зазначив Святослав Вакарчук після голосування у першому турі.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x