Главная > основне в україні > Президенти Польщі та України зустрілись у Києві

Президенти Польщі та України зустрілись у Києві

09.04.2015 11:00


Сьогодні із робочим візитом в Україні перебуває президент Польщі Броніслав Коморовський.Він уже встиг зустрітися із Петром Порошенком і виступає зараз перед Верховною Радою.

Варшава підтримує рішення про направлення миротворчого контингенту на Донбасс. Про це заявив президент Польщі Броніслав Коморовський.

«Польща підтримуватиме таке рішення. Думаємо, що це рішення держави ухвалюватимуть незаангажовано», – сказав Коморовський після зустрічі з президентом України Петром Порошенком.

Коморовський також зазначив, що якщо Рада безпеки ООН ухвалить інше рішення, Польща не змінить своєї позиції щодо цього питання.

Як відомо, 17 березня Верховна Рада підтримала звернення до ООН та ЄС з проханням надати миротворчі місії для забезпечення стабільності на Донбасі.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x