Главная > основне в україні > Президент залишив "за бортом" рейтингу областей, де боряться з корупцією, Тернопілля

Президент залишив "за бортом" рейтингу областей, де боряться з корупцією, Тернопілля

06.10.2015 18:50


Петро Порошенко назвав регіони-лідери щодо боротьби з хабарництвом.

За останні два місяці до кримінальної відповідальності за корупцію притягнуто понад півтисячі людей. Про це заявив президент Петро Порошенко, відкриваючи засідання Антикорупційної ради, повідомляє Укрінформ.

 

"Гучні корупційні скандали і викриття, резонансні затримання відбуваються зараз майже щодня. За останні два місяці у нас притягнуто до кримінальної відповідальності більш як 500 осіб. Лідерами є місто Київ, Дніпропетровська область, Одеська, Закарпатська, Харківська, Львівська та Донецька області", - сказав Порошенко.

За його словами, зараз стосовно 492 людей вже винесені вироки, включаючи позбавлення волі.

Глава держави наголосив, що такі затримання хабарників є свідченням політичної волі в державі щодо боротьби з корупцією.

"Це безпрецедентна кількість справ, які на сьогоднішній день перебувають в опрацюванні. Я впевнений в тому, що це належним чином буде доведено до кінця", - резюмував президент.


Раніше президент підтримав петицію про скасування застави для хабарників і закликав парламент прийняти відповідний законопроект.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x