Главная > основне в україні > "Правий сектор" створює оперативні штаби в областях

"Правий сектор" створює оперативні штаби в областях

22.07.2015 08:55


З 22 липня в усіх областях України будуть створюватися оперативні штаби з референдуму про недовіру владі.

 

Партія Правий сектор має намір створити оперативні штаби з реалізації референдуму про недовіру діючій владі в кожному регіоні. Про це на віче на Майдані Незалежності у вівторок, 21 липня, сказав лідер партії, депутат Верховної Ради Дмитро Ярош.

 

"Буквально з завтрашнього дня в усіх областях України будуть створюватися оперативні штаби з референдуму. Вони виконуватимуть роль певних організаційних комітетів", - сказав він.

 

Ярош також поінформував про зміну назви руху. Він зазначив, що на з'їзді військово-політичний рух Правий сектор було перейменовано в національно-визвольний рух Правий сектор.

 

Нагадаємо, на Майдані Незалежності відбулося віче "Геть владу зрадників!",організоване Правим сектором. Партія також провела в Києві свій з'їзд, на якому висунула ряд вимог. Зокрема, Правий сектор хоче референдум про недовіру парламенту, уряду і президенту.

 

Також вони вимагають скасувати Мінські домовленості і легалізувати добровольчі батальйони. Серед іншого з'їзд ухвалив, що ПС не братиме участі у місцевих виборах восени.

 

Джерело: "Korrespondent.net"

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x