Главная > основне в україні > Працівники банку обікрали армію на пів мільйона доларів

Працівники банку обікрали армію на пів мільйона доларів

31.03.2015 14:30


Головною військовою прокуратурою України виявлено факт привласнення посадовими особами одного з комерційних банків державних коштів, що належали одному з вітчизняних підприємств оборонно-промислового комплексу.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Працівники банку вкрали 0,5 млн. доларів, виділених на покупку техніки для Збройних сил України.

 

Військовою прокуратурою виявлено факт привласнення посадовими особами одного з комерційних банків державних коштів, що належали одному з вітчизняних підприємств охоронно-промислового комплексу.

Зокрема встановлено, що службові особи вказаного банку замість виконання платіжних доручень за поставку озброєння і військової техніки для потреб Збройних сил України привласнили кошти державного підприємства на суму понад 440 тис. доларів США і 130 тис. Євро. Таким чином завдали державі збитків на вищевказану суму.

За даним фактом до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення посадовими особами вказаного банку кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах).


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x