Главная > основне в україні > Порошенко та керівник МВФ поговорили про реформи

Порошенко та керівник МВФ поговорили про реформи

11.02.2016 18:50


Президент Петро Порошенко та директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард у телефонній розмові домовилися підготувати "дорожню карту пріоритетних реформ" для України. Про це повідомляє Адміністрація президента.

 

Ці реформи, як повідомляють в АП, "нададуть нового імпульсу взаєминам з Міжнародним валютним фондом". Пан Порошенко та керівник МВФ провели розмову в середу ввечері.

"Вони також погодилися щодо необхідності термінового ухвалення українським парламентом усіх реформаторських законів", - йдеться в повідомленні АП.

 

Раніше у середу голова МВФ Крістін Лагард заявила, що фонду буде складно продовжити співпрацю з Україною за програмою розширеного фінансування, якщо українська влада не здійснюватиме реформи і не боротиметься із корупцією.

"Без серйозних нових зусиль, спрямованих на активізацію реформи управління та боротьбу із корупцією, важко передбачити, що підтримувана МВФ програма і надалі буде успішною", - цитує заяву Крістін Лагард Reuters.

Міністр фінансів України Наталія Яресько вважає, що ця заява підкреслює необхідність прискорити реформи в Україні.

 

Водночас Національний банк заявив, що поновити співпрацю із Міжнародним валютним фондом є "життєво необхідним" для економічної стабільності в країні.

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x