Главная > основне в україні > Польща готується до російського вторгнення

Польща готується до російського вторгнення

24.03.2015 13:09


Польща хоче, щоб війська НАТО дислокувалися на її території на постійній основі.


Про це заявив міністр національної оборони Польщі Томаш Семоняк в ефірі телеканалу tvn24.


"Ми хочемо цього (постійної дислокації військ НАТО в РП. - Ред.), Ведемо переговори. Ми також готуємо елементи постійної присутності", - заявив Семоняк.


Він підкреслив, що на сьогоднішній день Польща приділяє значну увагу присутності союзників на своїй території на ротаційній основі.


"Сподіваюся, що цього року близько десяти тисяч військовослужбовців союзників прибудуть на навчання до Польщі. Ми вже звикаємо до того, що по території Польщі будуть пересуватися американські союзники", - зазначив міністр.


Семоняк підкреслив також, що Польща найближчим часом буде приділяти значну увагу навчань з мобілізації та підготовки резервістів. Зокрема, в одній з військових частин напередодні з резерву по тривозі викликали 554 людини, які повинні прибути в місце дислокації частини, до якої вони приписані, для подальшої участі в навчаннях.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x