Главная > основне в україні > Підписали миротворчу угоду

Підписали миротворчу угоду

02.03.2015 14:58


Чимало нових законів було підписано для залагодження бойових дій в країні та підтримання миру. Черговий «мирний» указ підписали і сьогодні.

Другого березня Президент України підписав указ, який вводить у дію рішення Ради національної безпеки та оборони від 18 лютого: «Про зверненя до Організації Об’єднаних Націй та Європейського Союзу стосовно розгортання на території України міжнародної операції з підтримання миру та безпеки».

Як повідомляє прес-служба Президента, рада національної безпеки та оборони вирішила, що ситуація, яка склалася зараз на Сході вимагає негайного звернення до Ради Безпеки ООН та Ради Євросоюзу з проханням про розгортання на території України міжнароної операції з підтримання миру та безпеки.

 РНБО запропонувала Петру Порошенку звернутися від імені України до вже згаданих міжнародних організацій з проханням про направлення на територію України миротворців. Верховна Рада також повинна ухвалити таке рішення. Кабінет Міністрів змушений невідкладно запропонувати рішення щодо врегулювання проведення на території України міжнародної операції з підтримання миру та безпеки. 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x