Главная > основне в україні > Пенсійний фонд України впевнено виходить в онлайн-простір

Пенсійний фонд України впевнено виходить в онлайн-простір

19.04.2019 10:32


Пенсіонери та майбутні пенсіонери після  реєстрація на веб-порталі електронних послуг зможуть швидко отримувати он-лайн різні види справок Пенсійного фонду України,  а через послугу СМС-інформування вони зможуть контролювати власні дані про пенсійні нарахування, страховий стаж, а також чесність нарахувань єдиного соціального внеску, які робить роботодавець. 


Реєстрація на веб-порталі електронних послуг здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, або за логіном і паролем. Електронний цифровий підпис можна отримати в акредитованому центрі сертифікації ключів (АЦСК), перелік яких є на порталі. Логін і пароль видається в будь-якому відділенні Пенсійного фонду при пред'явленні паспорта та ідентифікаційного коду. 

Стратегію надання електронних послуг розпочали у 2016 році.  Допомогу тут надає USAID. 
 Головне завдання цієї міжнародної організації — забезпечити європейські стандарти надання послуг і прозорість. Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» передав Пенсійному фонду України серверну систему Oracle Super Cluster M8 вартістю 1 млн. доларів.

Про нові послуги розповіли журналістам західного регіону  на прес-конференції, яка відбулася у Львівському прес-клубі, заступник голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко і директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів ПФУ Олександр Малецький. У прес-конференції взяли участь і начальники головних управлінь ПФУ західного регіону України. 

«Одне із головних завдань Пенсійного фонду України це максимальне спрощення процедур одержання послуг, і як частина цього напряму – можливість одержати послугу дистанційно, за допомогою сучасних E-сервісів, - наголосив директор Департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України Олександр Малецький. - Такими послугами вже може користуватися кожна застрахована особа, кожен пенсіонер та страхувальник, який пройшов реєстрацію на нашому веб-порталі». 

Заступник голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко зазначила, що Пенсійний фонд прагне змін.

«Втілюючи нові види послуг та способи їх надання, ми робимо важливі кроки, спрямовані на покращення доступності наших сервісів. Сервіси Фонду мають ставати більш комфортними, якісними, зрозумілими для громадян. Ми переконані, що максимальна кількість послуг має надаватись дистанційно, що дозволить не тільки економити час громадян, але й покращить ефективність роботи самого Фонду, оптимізує його видатки», — підсумувала пані Ірина.  

Тернопільщина не пасе задніх у цих процесах.  Начальник головного управління пенсійного фонду України у Тернопільській області Ігор Москалик розповів, що в області створили стаціонарний прийом та обслуговування громадян у 18 фронт-офісах, є 31 віддалене робоче місце в ОТГ та ЦНАПах. Майже 60 тисяч осіб уже одержують послуги в електронній формі.  
Користувач веб-порталу ПФУ може налаштувати безкоштовний сервіс СМС-інформування який дозволить щомісячно безкоштовно отримувати короткі повідомлення. Приміром, для застрахованих осіб - про зарахування/незарахування єдиного соціального внеску підприємством, на якому він працює, інформацію про «зароблений» особистий страховий стаж; для пенсіонерів - про результати розгляду звернення за призначенням/перерахунком, поновленням пенсії, необхідність звернення до ПФУ для підтвердження даних про особу.
Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x