Главная > основне в україні > Парламент держбюджет розглядає четвертий раз

Парламент держбюджет розглядає четвертий раз

24.12.2015 18:50


Депутати Верховної Ради у четвер вирішили працювати в пленарному режимі до завершення розгляду проекту закону про держбюджет на 2016 рік.

 

У порядку денному питання про ухвалення бюджету запланували почати розглядати о 17:00. До цього депутати розглядатимуть численні зміни до системи оподаткування. У парламенті присутні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк та інші урядовці.

 

Верховна Рада у четвер вже проголосувала за те, щоб дозволити уряду застосовувати "адекватні заходи економічного характеру до держави-агресора".

 

За цей урядовий законопроект проголосував 291 депутат.

 

Норму розробили у відповідь на санкції, які Росія впроваджує проти України, зокрема на дії, що шкодять або створюють загрозу економічним інтересам України.

 

Прем'єр-міністр Яценюк, виступаючи на засіданні, перелічив заходи, які Україна вже застосувала проти Росії: Київ подав позови проти Росії до Світової організації торгівлі та міжнародного суду ООН, компанія "Нафтогаз" подала до Стокгольмського арбітражного суду через контракти із "Газпромом", також Україна закрила свій авіаційний простір для російських літаків.

 

Український парламент визнав державою-агресором Росію через анексію Криму та конфлікт на Донбасі.

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x