Главная > основне в україні > На вихідних у зоні АТО не вчухали обстріли

На вихідних у зоні АТО не вчухали обстріли

30.03.2015 08:00


Регулярні точки обстрілів - усе ті ж: Піски, Новотошківка, Попасна, Кримське, Широкине. Є свідчення, що на підсилення "руского міра" і бойовиків в Іловайську привезли шість сотень "бойових бурятів", як висловився командувач АТО Федічев, - передає "ТСН"

 

 

Місія ОБСЄ нарешті потрапила на кордон з Росією у Новоазовську.Ніби - мир. У присутності журналістів. Як у старі часи. Але варто було ОБСЄ захотіти доступу до всього українсько-російського кордону, як тут же почалися проблеми. Вчора один з командирів бойовиків погрожував європейським спостерігачам розстрілом за їхню спробу проїхати в Широкине і той же Новоазовськ. Тож, як тільки камери вимикають, перемир'я перестає працювати.

 

Вночі 29 березня 10-15 реактивних снарядів бойовики "ДНР" обрушили на голови сплячих мирних жителів міста Горлівка. Вогневі позиції для установок "Град" бойовики обрали між Гольмівським і Зайцевим

 

У глибокому тилу теж відбуваються речі, які на фронті сприймають неоднозначно. Голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що вважає необхідним роззброїти добровольців.

 

"Зараз настав час і військовому керівництву, і керівництву МВС, і керівництву СБУ подбати про бійців АТО, надавши їм належний правовий статус, можливість увійти законно до складу законних збройних формувань: Збройних сил України, МВС, Нацгвардії або СБУ. Всі інші, хто не захоче, повинні здати зброю і залишити зону АТО", - заявив Наливайченко.

 

 

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x