Главная > основне в україні > На Тернопільщину завезли партію перстнів із вмонтованою ручкою для псування бюлетенів

На Тернопільщину завезли партію перстнів із вмонтованою ручкою для псування бюлетенів

29.03.2019 19:51


У Тернопільську область завезли партію перстнів із вмонтованою ручкою для зіпсуття виборчих бюлетенів. Це один з механізмів фальсифікації результатів голосування, які планують задіяти представники кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко у ДВК у день виборів, 31 березня.  Про це під час брифінгу 29 березня заявив народний депутат України Тарас Юрик. 

- За нашою інформацією, сьогодні завезено велику кількість предметів у вигляді жіночих перстнів, нижнім елементом яких є ручка. Ідея реалізації такого інструмента полягає у тому, що коли представники ДВК від кандидата Тимошенко Юлії Володимирівни побачать голоси за опонентів, вони повинні нижньою частиною перстня ставити  будь-яку відмітку для того, щоб бюлетень, який не за їхнього кандидата, став недійсним. Адже, як відомо, бюлетень, на якому є кілька поміток, відноситься до недійсних. 

І це лише частина механізмів можливих фальсифікацій з боку ВО «Батьківщина», - наголошує Тарас Юрик. Є кілька сценаріїв дій у випадку, якщо Юлія Тимошенко, за результатами голосування, не отримає перше або друге місце. Про один з них отримала інформацію Громадська мережа «Опора». 

- У такому випадку, за даними «Опори», члени ДВК від Юлії Тимошенко та її так званих «технічних кандидатів», мають вказівку залишати приміщення виборчої дільниці, тобто вийти з ДВК, позбавляючи комісії кворуму та можливості встановлення і затвердження результатів волевиявлення виборців. 

Народний депутат Тарас Юрик також продемонстрував сфотографовані інструкції щодо інших дій членів дільничних виборчих комісій від Тимошенко Юлії Володимирівни. В одному з пунктів йдеться про організацію голосування вдома, тобто про виїзд зі скриньками і зазначено, що виїзні комісії мають формуватися винятково з числа членів ДВК від Юлії Володимирівни Тимошенко, а в процесі виїзду необхідно досягнути результату, щоб більшість НСП (йдеться про скриньки – ред.), змогли проголосувати за ЮВТ. 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x