Главная > основне в україні > На Сході можливе новорічне перемир'я

На Сході можливе новорічне перемир'я

23.12.2015 18:50


Тристороння контактна група із врегулювання конфлікту на сході України закликала сторони до перемир'я із 23 грудня, аби мешканці Донбасу змогли в безпеці зустріти Новий рік і Різдво.

 

Повне і безумовне припинення вогню на сході України мало набути чинності із опівночі вівторка.

 

"Ми висловлюємо нашу надію і очікування, що жителі східної України зможуть у цілковитій безпеці і мирі зустріти Новий рік, відсвяткувати Різдво і зберегти мирні умови життя й надалі", - заявив після останнього у цьому році засідання групи у Мінську спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік.

 

Робоча підгрупа з безпеки за участю уповноважених із усіх залучених до українського конфлікту сторін, включно із представниками так званих ДНР і ЛНР, до рішення про перемир'я дійшла ще на початку дня. І прес-секретар Леоніда Кучми, що у переговорах представляє офіційний Київ, повідомила про це у Facebook.

 

"Ключова проблема, яка досі залишається без вирішення - це продовження обстрілів на лінії зіткнення. Саме тому є домовленості про повний і безумовний режим тиші, починаючи з 00:00 у ніч з 22 на 23 грудня 2015 року", - написала у Facebook Дар'я Оліфер.

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x