Главная > основне в україні > На Донбасі побільшало обстрілів

На Донбасі побільшало обстрілів

09.02.2016 18:50


9 лютого українські газети пишуть про ситуацію на Донбасі, "гуманітарну наркоманію", про те, що дратує американців в Україні та чи подешевшають продукти.

 

"Україна молода" називає ситуацію, що склалася на Донбасі за останні дні, вибухонебезпечною та аналізує причини зростання кількості обстрілів позицій Збройних сил України.

Посилаючись на інформацію зі штабу АТО, газета зазначає, що сепаратисти свідомо збільшили кількість обстрілів напередодні засідання робочої групи в "нормандському форматі" на рівні глав МЗС України, Франції, Німеччини та Росії. 

У свою чергу, провину за ескалацію конфлікту ватажок "ДНР" Олександр Захарченко традиційно перекладає на Україну. Як коментує газета, такі заяви можуть свідчити про підготовку інформаційного фону для переходу сепаратистів у наступ.

Газета також наводить думку представника України у тристоронній контактній групі Леоніда Кучми, який вважає, що говорити з сепаратистами зараз марно, бо "вони нічого не вирішують".

Саме тому пан Кучма запропонував спецпредставнику ОБСЄ Мартіну Сайдіку не проводити чергове засідання в Мінську доти, поки на цьому тижні не відбудеться зустріч глав МЗС країн "нормандської четвірки".

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x