Главная > основне в україні > МОЗ створює штаб для боротьби із поліомієлітом

МОЗ створює штаб для боротьби із поліомієлітом

04.09.2015 18:00


Сертифікована ВООЗ лабораторія підтвердила, що захворювання двох дітей на Закарпатті на поліомієліт було викликано вірусом похідним від вакцинного штаму, та підтвердила циркуляцію вірусу, що відповідно до Міжнародних медико-санітарних правил, прирівнюється до спалаху поліомієліту.

 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

 

Згідно з повідомленням, випадки циркуляції вірусу поліомієліту похідного від вакцинного штаму є рідкісними, проте очікуваними у країнах з великою кількістю невакцинованих груп населення. За даними МОЗ, рівень охоплення дітей в Україні вакцинацією проти поліомієліту є вкрай низьким – за минулий рік лише 49%, за перше півріччя цього року - 14,1%.

 

Циркуляція такого вірусу ставить під загрозу всіх нещеплених дітей в Україні, заявили у міністерстві, тому було прийнято рішення про створення Оперативного штабу з реагування та протидії розповсюдженню захворювання, куди запрошені представники міжнародних організацій ВООЗ та ЮНІСЕФ.

 

У МОЗ нагадали, що закуплена урядом Канади за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) вакцина для проведення імунізації дітей вже надійшла в Україну.

 

Як повідомляв INSIDER, про високий ризик спалаху поліомієліту в Україні через низький рівень імунізації заявляли представники ВООЗ ще в 2013 році.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x