Главная > основне в україні > Майже сотню собак живцем спалили під Києвом

Майже сотню собак живцем спалили під Києвом

15.04.2015 09:00


У селі Лісовичі Вишгородського району Київської області невідомі спалили притулок для тварин "Rifugio", внаслідок чого живцем згоріло 70 собак.

 

"Нелюди спалили притулок для тварин і вбили більше 70 невинних тварин. Притулок "Rifugio", який збудували силами італійців, і де кожна животина отримувала все необхідне, працювала система влаштування тварин у родини в Італії і допомоги нужденним – все знищено", - написала волонтер Яна Ренк.

 

Вона наголосила, що вольєри "облили горючою сумішшю і підпалили".

 

"Вині мають бути покарані. Ми не можемо це так залишити. Зараз живих лишилось близько 30 собак – усім потрібна допомога", - написала Ренк.

 

За словами волонтера, наразі треба будувати тимчасові вольєри, годувати тварин.

 

У тому, що пожежу спричинив підпал, переконана і одна з власників притулку Влада Шалутко. Жінка каже, у цьому можуть бути винні місцеві мешканці, яким не подобалось, що поруч з селом розташований притулок.

 

"Ми вважаємо, що це міг бути підпал, ми не раз отримували погрози з боку місцевого населення, що нас спалять разом із тваринами", - сказала вона у коментарі "Українській правді. Київ".

 

Жінка додала, що притулок проіснував 1 рік.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x