Главная > основне в україні > Краснову оголосили підозру в державній зраді

Краснову оголосили підозру в державній зраді

04.03.2016 18:50


Служба безпеки України підозрює керівника цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслава Краснова у державній зраді й терористичному акті, заявив керівник апарату СБУ Олександр Ткачук.

 

Повідомлення про нову підозру намагалися вручити пану Краснову у Шевченківському суді Києва, де щодо нього обирали запобіжний захід у попередній справі про незаконне зберігання зброї і вибухових речовин.

Утім, під час оголошення підозри пан Краснов, на якому видно багато слідів від побиття, втратив свідомість, і його прибічники на руках винесли його з зали суду. У "Азові" повідомляють, що його перевезли до реанімації. Раніше він заявляв про катування.

"Лікарі прямо зараз борються за його життя", - повідомили в офіційному Twitter полку "Азов".

Вже за відсутності пана Краснова суд обрав йому запобіжний захід - цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслета. Перед тим, як пану Краснову стало зле, прокуратура просила суд обрати йому запобіжний захід у вигляді взяття під варту з альтернативою застави у 20 млн гривень.

У цивільному корпусі "Азова" називають справу проти пана Краснова замовною і анонсують "заходи громадянської непокори".

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x