Главная > основне в україні > Контрабанду вартістю три мільйона «зелених» перехопили на Рівненщині

Контрабанду вартістю три мільйона «зелених» перехопили на Рівненщині

04.08.2015 19:40


У ніч проти вівторка 4 серпня, правоохоронці в Рівненській області затримали понад 2,5 тонни незаконно видобутого бурштину, який готували для відправки за кордон.

 

Про це на своїй сторінці у Facebook  повідомив міністр МВС Арсен Аваков.

 

-          Рекордна за обсягом партія затриманого бурштину коштує за попередньою оцінкою близько трьох мільйонів доларів.  Більш точно вагу каменів  і їхню вартість визначать експерти на місці в Києві, куди вантаж слід зараз відвезти разом із надійною охороною , - написав він.

 

Відомо, що ця операція готувалася заздалегідь спільно із Державною фіскальною службою. Правоохоронцями були викрито найбільшу злочинну групу, яка «паразитує на незаконному видобутку бурштину» у області.

 

-          Буде продовження, з'являться прізвища - в минулому відомого одіозного депутата П., продажних правоохоронців та чиновників - ми свою роботу будемо робити,  - пообіцяв очільник МВС.

 

Читайте також: На Рівненщині точився бій за бурштин

 

Арсен Аваков переконаний, що негайно треба ухвалити закон, що регулює державний контроль, видобуток і збут бурштину.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x