Главная > основне в україні > Комуністичну партію не пустили на місцеві вибори

Комуністичну партію не пустили на місцеві вибори

11.09.2015 18:50


Центральна виборча комісія не пустила на місцеві вибори партію Петра Симоненка КПУ, а також ще три комуністичні партії України.

 

У липні 2015 року міністр юстиції Павло Петренко повідомив, що комуністичні партії, які не виконали закон про засудження комуністичного та нацистського режимів, будуть позбавлені прав партій й можливості участі у виборах.

 

Водночас шанс взяти участь у виборах мають партії одного з керівників «ДНР» Дениса Пушиліна «Ми маємо мету» (МММ) , а також Ігоря Маркова – «Родіна», - повідомляє ВВС.

 

Центральна виборча комісія оприлюднила на своєму сайті перелік 285 партій, що можуть взяти участь у місцевих виборах 25 жовтня, якщо вони матимуть такі плани.

 

До цього переліку потрапили всі зареєстровані наразі партії України, окрім чотирьох комуністичних: Комуністичної партії, Комуністичної партії (оновлена), Комуністичної партії робітників та селян, а також Комуністичної марксистсько-ленінської партії.

 

Ухвалений навесні 2015 року закон про засудження комуністичного та нацистського режимів та пропаганди їхньої символіки зобов’язав усі партії виправити свої статути та назви й прибрати з них «пропаганду комуністичного режиму».


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x