Главная > основне в україні > Харків'янка привітала колег з 23 лютого і "вилетіла" з роботи

Харків'янка привітала колег з 23 лютого і "вилетіла" з роботи

24.02.2015 10:25


Співробітниця Харкіського УМВС позбулась посади, бо додумалась привітати колег-чоловіків з 23-лютого. Про це повідомляє нардеп Антон Геращенко у себе в Facebook: 

- Жінка, капітан міліції, яка додумалась розмістити в приміщенні харківської міліції привітання з Днем 23 лютого з дебільною георгіївською стрічкою, сьогодні звільнена за наказом начальника обласного УВС Анатолія Дмитрієва.

Коли оформляли документи на її звільнення, вона дивувалася - за що?! Їй пояснили - за непатріотизм і нерозуміння того, що в Україні гинуть люди від рук інших людей, для яких колорадська стрічка - улюблений колір і сигнал для збору зграї. Уявляю собі, що було б зі співробітницею поліції з яких-небудь підмосковних Хімок, якщо б вона додумалася десь у себе в райвідділі помістити українську жовто-блакитну символіку.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x