Главная > основне в україні > ГО «Ідея нації» виступає проти кабальної угоди з МВФ

ГО «Ідея нації» виступає проти кабальної угоди з МВФ

06.04.2017 22:45


4 квітня 2017 року Міжнародний валютний фонд оприлюднив Меморандум з Україною, в якому показано, наскільки ця угода передбачає знищення української державності та утруднює життєдіяльність українського народу у власній державі, а саме:

 

-Знищення державних підприємств через продажу їх «ефективним власникам». Це ми знаємо ще з 90-х років, як ефективні власники порізали на метал більшість прибуткових державних підприємств.

- Призначення в наглядову раду до великих держпідприємств з 5 осіб, 2 через державу і 3 через приватні установи. - Продаж українських земель в часи повного зубожіння української нації.

- Знищення освіти через закриття по селах дошкільних та шкільних закладів. - Відмова від фінансування професійних технічних училищ.

- Збільшення пенсійного віку та скорочення видатків на пенсійне забезпечення. - Повна відмова від вкладів «Ощабанку».

- Продаж державних банків.

- Зменшенням кількості ліжок в лікарнях на 10 тис. населення з 80 до 60. Скорочення медичного персоналу на 10 %.

- Підвищення цін на газ та опалення.

- Збільшення оплати судового позову для населення.

- Скорочення видатків на культуру та пільгові транспортні перевезення.

- Скасування спрощеного режиму оподаткування для малого та середнього бізнесу та мораторію на проведення перевірок.

- Скасування спрощеного режиму оподаткування для малого та середнього бізнесу та мораторію на проведення перевірок.

 

Всі ці вище перелічені пункти свідчать про те, що Меморандум з МВФ є або нав’язаний Україні, або керівництво нашої держави свідомо знищує український народ на своїй землі. ГО «Ідея Нації» відкрито виступає проти оприлюдненого даного Меморандуму та засуджує дії керівництва Української держави.

 

Ми вимагаємо негайно розірвати даний Меморандум між Україною та МВФ, оскільки впровадження його – це прямий геноцид українського народу. ГО «Ідея Нації» звертається до всіх українців, щоб спільно виступити проти вищезазначеної угоди та розпочати акції протесту за права українців на освіту, забезпечену старість, власну культуру, на контроль банківської системи зі сторони держави, на якісну медичну допомогу, оптимальну оплату за комунальні послуги, за збереження стратегічних підприємств та українську землю, яка не може виступати товаром, оскільки вона переходить з покоління в покоління і не є продуктом створеним руками, тож не може мати і вартості.

 

 

До Перемоги!

Центральний Провід ГО «Ідея Нації»


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x