Главная > основне в україні > Дві українські православні церкви об’єднаються

Дві українські православні церкви об’єднаються

13.04.2015 09:04


Об'єднатися готові Українські православні церкви Київського патріархату та автокефальна церква.

 

Митрополит Макарій заявив про готовність УАПЦ об’єднатися з УПЦ КП. Уже найближчим часом розпочнеться історичне об'єднання православ'я в Україні, що закладе фундамент для створення єдиної помісної церкви.

 

Йдеться про Українську автокефальну православну церкву та Українську православну церкву Київського патріархату. Принаймні, обидва очільники церков - не проти цього. І готові почати процес уже після Великодня.

 

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

 

Як відомо, центром світового православ'я є Константинополь, або - Вселенський патріархат. І нещодавно саме тут Вселенський Патріарх Варфоломій у розмові з українськими ієрархами прямо сказав, що вірить в об'єднання української церкви в єдину помісну і навіть готовий надати їй статус автокефалії. «Я твердо вірю, що українські церкви об'єднаються і Україна в найближчому майбутньому буде мати єдину помісну церкву», - зазначив Вселенський Патріарх Варфоломій.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x