Главная > основне в україні > Буря обурення навколо ЗНО росте

Буря обурення навколо ЗНО росте

29.04.2015 11:00


Скандал навколо цьогорічного ЗНО набирає обертів. Незадоволені випускники вийшли під стіни Міністерства освіти з вимогою анулювати результати деяких завдань.

 

В Українському центрі оцінювання погодилися провести повторну перевірку результатів тестування, проте невдоволених більшає, йдеться в сюжеті «ТСН». 

 

Перше ж тестування перетворилося на скандал. Хвилю обурення викликали п'ять завдань з уривку твору сучасної української письменниці Галини Пагутяк. 

 

Абітурієнти стверджують, що запропоновані варіанти відповідей на поставлені запитання синонімічні, а правильні відповіді – абсурдні. До того ж, цьогорічне ЗНО було організовано абияк, нарікають випускники. 

 

«Злякало, що ЗНО було непідготовлене, було замало часу і цього року скоротили, це було дуже впливово на наші відповіді», - обурюється абітурієнтка Настя Спириденко. 

 

В Українському ж центрі оцінювання кажуть, що остаточного рішення поки що немає. Все вирішить спеціальна комісія на початку травня. Випускники ж експертам не довіряють.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x