Главная > основне в україні > "Батьківщини" і "радикалів" більше не буде у Кривому Розі

"Батьківщини" і "радикалів" більше не буде у Кривому Розі

19.11.2015 18:50


ВО "Батьківщина" і Радикальна партія Олега Ляшка заявили про розпуск своїх міських організацій у Кривому Розі. Відповідні заяви з'явилися на сайті "Батьківщини" та на сторінці Олега Ляшка у Facebook у середу ввечері.

 

Партії звинуватили свої місцеві організації у підтримці представника "Опозиційного блоку" Юрія Вілкула, якого визнали переобраним мером міста.

"У зв'язку з подіями, що відбуваються в Кривому Розі навколо виборів мера міста, Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" ухвалило рішення про зняття з посади голови Криворізької міської організації партії Ольги Бабенко та розпуск Бюро міської організації", - йдеться у заяві "Батьківщини".

Політсила також розпустила свою фракцію у новообраній криворізькій міськраді та виключила обраних від неї депутатів з партії.

"За те, що продалися регіоналам, прийняв рішення розпустити міську організацію Радикальної партії в Кривому Розі", - написав Олег Ляшко у Facebook, додавши, що вимагає від депутатів міськради Кривого Рогу від своєї партії негайно скласти мандати.

У середу на сесії міської ради Кривого Рогу Юрія Вілкула проголосили мером міста. Голова територіальної виборчої комісії зачитав рішення про те, щоб визнати пана Вілкула переможцем виборів.

Для проведення першої сесії та визнання обраного мера потрібен кворум у 2/3 голосів, їх забезпечили представники "Опозиційного блоку", БПП, "Батьківщини" та "Радикальної партії".

За даними ТВК, пан Вілкул набрав 50,2%, а його суперник від "Самопомочі" Юрій Мілобог - 49,8%.

Партія "Самопоміч" та низка інших політичних сил заявляють про фальсифікації на виборах мера у Кривому Розі, стверджуючи, що насправді переміг пан Мілобог.

Джерело: ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x