Главная > основне в україні > "Азовці" розблокували будівлю каналу "Інтер"

"Азовці" розблокували будівлю каналу "Інтер"

25.02.2016 18:50


Акція "Азову" під телеканалом "Інтер" завершилася. Активісти розійшлися, повідомляє кореспондент ВВС Україна із місця подій.

 

Раніше активісти "Азову" заблокували входи до будівлі "Інтера" у Києві, назвавши це "безстроковою акцією" проти "кремлівської цензури". Як передає кореспондент ВВС Україна, один із мітингарів заявляв, що блокування триватиме, доки до "азовців" не вийде хтось із керівництва телеканалу.

Однак пізніше інший активіст оголосив, що акція завершена.

 

У соцмережах "Азову" активісти повідомляють, що направлятимуть листи до представництв великих компаній з проханням відмовитися від реклами на "Інтері", щоб "не підтримувати антиукраїнську діяльність кремлівських пропагандистів".

На будівлі телеканалу залишилися написи "СтопІнтер" й "Інтер - рупор Кремля". На сайті "Інтера" жодних коментарів щодо ситуації поки що немає.

 

У четвер зранку активісти з Цивільного корпусу "Азов" заблокували всі входи до будівлі телеканалу "Інтер" у столиці. Про акцію повідомив веб-сайт корпусу та його сторінки в соцмережах.

"Ми не проти свободи слова, ми проти кремлівської цензури на українському телебаченні", - пояснюють "азовці" свої дії.

 

"Біля будівлі телеканалу "Інтер" проходить безстрокова акція блокування. Активісти дзвонили в двері, але представники телеканалу виходити не збираються, тож активісти блокують будівлю", - говориться у повідомленні.

"На "Інтері" працює багато хлопців, які дійсно хороші журналісти, але всі вони знаходяться під кремлівською цензурою", - висловлюють свої звинувачення ініціатори акції.

"Тим часом "Інтер" барикадує територію. Вони підготували колючий дріт", - додають у Цивільному корпусі.

 

Там відзначають, що начальник служби безпеки "Інтера" хотів запросити організаторів акції всередину будівлі, щоб обговорити ситуацію. Однак вони відмовили, адже "чекають представників телеканалу, які б поспілкувалися зовні".

Джерело:  ВВС


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x