Главная > основне в україні > Америка готова надати Україні зброю

Америка готова надати Україні зброю

24.03.2015 08:39


Нижня палата американського Конгресу проголосувала за резолюцію про постачання озброєнь Україні. Документ адресований Бараку Обамі та має рекомендаційний характер.

 

Палата представників Конгресу США ухвалила в понеділок, 23 березня, резолюцію, в якій президенту країни Бараку Обамі рекомендується розпочати постачання зброї в Україну. За документ проголосували 348 законодавців, проти виступили 48. У резолюції міститься заклик до глави держави "застосувати надані йому Конгресом повноваження для забезпечення України смертоносними оборонними озброєннями".

 

У документі зазначено, що незалежна, демократична і процвітаюча Україна відповідає національним інтересам США. Автори резолюції - республіканець Ед Ройс і демократ Еліот Енджел - заявили, що зброя необхідна українському народу для захисту. Усю відповідальність за жертви конфлікту на сході України вони покладають на Росію.

 

Джерело: DW.DE

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x