Главная > основне в україні > "Ай бі бек". Янукович хоче повернутися в Україну

"Ай бі бек". Янукович хоче повернутися в Україну

08.12.2015 18:50


Колишній президент Віктор Янукович знову з'явився у медійному просторі. В інтерв'ю російським журналістам він розповів про намір повернутись в українську політику.

 

Під час розмови Янукович зауважив, що продовжує підтримувати зв'язки з тими політиками, "яких в Україні переслідують", передає РИА Новости.

 

"Хочу повернутися в політику. Я сьогодні... Те, що в моїх силах, я роблю все. По-перше, багато допомагаю людям, яких переслідують в Україні, які вже виїхали, припустимо, за межі України. І не тільки в Росію. У Росії само собою підтримую з ними зв'язок. Чим можу, тим і допомагаю,"
— сказав він.

Колишній президент додав також, що йому легше контактувати і зустрічатись із сьогоднішніми політиками, тому що вони вже не так бояться.

 

"Багато з них сьогодні вже не так соромляться і не так бояться, як це було, умовно кажучи, рік тому. Вони вже комфортно себе почувають, коли ми зустрічаємося і обговорюємо питання", — зауважив Янукович.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x