Главная > основне в україні > 27 тисяч українців ухилилися від мобілізації

27 тисяч українців ухилилися від мобілізації

19.08.2015 18:50


Міністерство оборони повідомило, що план шостої хвилі мобілізації виконано на 60%, а від мобілізації ухилилися 26,8 тисячі українців призовного віку.

 

17 серпня в Україні завершилася шоста хвиля мобілізації. Про її підсумки розповів на брифінгу в Києві Олександр Правдивець, представник Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генштабу.

 

"Кількість громадян, які після оповіщення не прибували до військових комісаріатів, складала 50-55%. Внаслідок цього виявлено "ухильників" від мобілізації в кількості 26,8 тисячі осіб", - сказав він.

 

Полковник Правдивець додав, що 61% тих, хто пройшов медичну комісію, виявилися непридатними до строкової служби за станом здоров'я, - інформує ВВС.

 

Чиновник також додав, що проти громадян, які ухилилися від мобілізації, порушено майже 6000 адміністративних проваджень, а також 1,5 тисячі кримінальних проваджень.

 

За словами пана Правдивця, недовиконання плану мобілізації на 40% у Генштабі планують компенсувати за рахунок прийому громадян на військову службу за контрактом.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x