У Зарваниці відбудеться театралізована Хресна дорога

30 квітня, у Страсну п’ятницю, в Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбудеться театралізована Хресна дорога, яку організовують студенти Тернопільської вищої духовної семінарії.

Спочатку у Малій базиліці відбудеться Вечірня з виставленням Плащаниці, яку очолить архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк). Опісля всі процесійно відправляться на Хресну дорогу.

«Страсна п’ятниця є особливою для вірних. У цей день ми розважаємо над Хресною дорогою, яка спонукає ближче пережити страждання та розп’яття  нашого Спасителя. Ми не можемо відмовитися від Вечірноьої, винесення Плащаниці і звісно ж – Хресної дороги, – розповів керівник пресслужби Тернопільсько-Зборівської архиєпархії отець Олег Харишин. – Тим більше, що вона відбуватиметься на свіжому повітрі. Звичайно, ми закликаємо усіх дотримуватися карантинних правил, одягати маску та дотримуватися дистанції. Також не відбуватиметься цілування Плащаниці. Вірні зможуть лише вклонитися та зробити знак хреста на собі».

Хресна хода розпочнеться об 11 годині.