На Тернопільщині розпочали вакцинацію надзвичайників

26 квітня на Тернопільщині розпочата вакцинація співробітників підрозділів ДСНС від COVID-19. Щеплення проводять вакциною Comirnaty розробленою американським фармакологічним концерном Pfizer спільно з німецькою біотехнологічною компанією BioNTech.

Вакцинація Тернопільських рятувальників символічно припала на Всесвітній Тиждень імунізації, який в цьому році за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я проводиться під девізом «Запобігти. Захистити. Прищепити». Сьогодні свою дозу вакцини отримають три сотні представників Служби порятунку. Вакцинація добровільна. Її проводять на базі медичної служби Головного управління ДСНС України у Тернопільській області, повідомляють в управлінні.

До початку процедури медики переконались, що у рятувальників немає протипоказань до щеплення та попередили, що вакцинація значно знижує ризик зараження, а також у випадку захворювання запобігає важким формам перебігу та ускладненням. Вакцину вводять внутрішньом’язово. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у три тижні.