29 жителькам Тернопільщини присвоїли Почесне звання «Мати-героїня»

Почесне звання «Мати-героїня» присвоїли 29 жителькам Тернопільщини, які виховали щонайменше п’ятеро дітей. Відзнаки Почесного звання вручив багатодітним матерям голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Козак Тетяна із смт. Козлів Козівського району – мама п`ятьох дочок, – повідомляють у ТОДА

«Зізнаюся, мріяла і про синочка, але народилися самі дівчатка. Це моя поміч, моя радість. Найстаршій – 20 років, найменшій – 8. Дякую Богові за діточок, адже маю заради кого жити. Бувало в житті по різному, але разом їх долали. Дівчатка мої дружні, підтримують одна одну у всьому. А це найбільша радість”, – розповіла Тетяна Козак.

Нагадаємо, Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. При цьому враховується вагомий особистий внесок мам у виховання дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

На Тернопільщині проживає  понад 13 500 багатодітних сімей, в яких виховуються  близько  46 400   дітей.

З 2005 по 2020 рік присвоєно Почесне звання України «Мати – героїня» 6 701 жінці Тернопільської області, які народили і виховали 5 дітей.

Згідно з Указом  Президента України від 15  грудня 2020 року  № 568/2020 Почесне  звання  України «Мати – героїня» присвоєно  ще  29 матерям Тернопільщини.