Бійці тернопільського добробату «ТАЙФУН» поповнюють лави військових на передовій

Ще кілька бійців тернопільського добровольчого батальйону «ТАЙФУН» долучилися до українського війська на передовій. Нагадаємо, добробат сформувався практично у перші дні повномасштабного вторгнення окупантів в Україну. Вже у березні добровольці почали патрулювати місто спільно з поліцією та долучатися до ЗСУ в зонах бойових дій.

  Повноцінне навчання, постійні тренування та охорона спокою і безпеки тернополян – добровольці батальйону «Тайфун» постійно вдосконалюють вміння та навички, щоб бути готовими якісно захищати своє місто та країну.

«Ми вирішили з самого початку вирішили підтримувати та забезпечувати охорону правопорядку в місті,. І, повірте, роботи вистачає. Порушення комендантської години, розпивання алкогольних напоїв у заборонених місцях або в заборонений час, конфлікти, наркотичні речовини та ті, хто їх розповсюджує, нетверезі кермувальники, диверсійні групи  – це те, з чим постійно на вулицях мають справу наші бійці», – розповідає командир добробату Богдан Юлик.

Але окрім роботи в тилу, частина бійців також виконує бойові завдання в складі ЗСУ на передовій. Днями до наших військових на фронті долучилися ще кілька «тайфунівців».

«Частина наших людей, після відповідного навчання, вже не вперше відправляються в зону бойових дій. Ми намагаємося всіляко підтримувати своїх побратимів, які прийняли рішення боротися з окупантами на передовій. До прикладу, командиру одного з наших відділень, від колективу ми подарували натільний хрестик, щоб Господь беріг його та допоміг здобути для нас перемогу», – зазначив Богдан Юлик.

Додамо, добробат регулярно висвітлює інформацію про діяльність на своїх сторінках у соцмережах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.