російські загарбники вбили в Україні 205 дітей

Від початку повномасштабної війни російські загарбники вбили в Україні 205 дітей. Як передає Укрінформ, про це Офіс генерального прокурора повідомляє в Телеграмі.

За даними ОГП, внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації в Україні на сьогодні постраждали понад 567 дітей, зокрема 205 дітей загинули та більш ніж 362 поранені.

Зазначається, що вказані цифри не є остаточними, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждалих дітей у Донецькій області – 117, Київській – 107, Харківській – 91, Чернігівській – 54, Херсонській – 43, Миколаївській – 40, Луганській – 36, Запорізькій – 23, столиці – 16, Сумській – 16, Житомирській – 15.

Зокрема встановлено, що 2 березня в Харкові внаслідок обстрілів російськими військами приміщень Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба загинула 11-річна дівчинка.

Також стало відомо про смерть 30 березня 13-річної дівчинки через отримані травми внаслідок обстрілу села Вільхівка Харківської області.

15 квітня у Вишгородському районі Київської області внаслідок детонації невстановленого вибухового пристрою отримав поранення 17-річний підліток.

Через бомбардування та обстріли збройними силами рф пошкоджені 1018 закладів освіти, з них 95 зруйновані повністю.

Як повідомляв Укрінформ, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила про необхідність якнайшвидшої евакуації з тимчасово захопленого росіянами Херсона 58 дітей-сиріт, які уже місяць переховуються у підвалі церкви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.