Спортсмени тернопільського СК «Workout Hall» вибороли 16 медалей на чемпіонаті з ММА у Вінниці 

Сім золотих, чотири срібних та п’ять бронзових медалей привезла команда СК «Workout Hall» минулої неділі, 5 лютого, з Вінниці. Вісімнадцять молодих спортсменів гідно представили Тернопіль на Відкритому чемпіонаті Вінницької області з UF MMA. 

Результатами бійців, кажуть тренери, у спорткомплексі задоволені. Вже досвідчені вихованці «Workout Hall» впевнено трималися на рингу. 

«До кожного з наших хлопців та дівчат – окремий підхід. Комусь треба дати потужний заряд мотивації перед поєдинком, комусь – навпаки, вказати на помилки, щоб боєць був зосередженим. У нас дуже гарні результати, як і завжди, але маємо до чого прагнути та старатися. Наш Пелих Дмитро переміг у всіх поєдинках технічним нокаутом, Поливко Владислав, хоч і тільки перейшов з молоді в дорослу категорію, вже показує дуже круті результати, Чугай Юрій переміг у бою з набагато досвідченіших суперником і дівчата наші теж на змаганнях вибороли перемоги», – розповідає тренер СК «Workout Hall» Валерій Рибін. 

Всього участь у Відкритому чемпіонаті взяли майже 150 спортсменів різного віку із семи областей України. Переможців та призерів нагородили грамотами і медалями. 

Зазначимо, що вихованці СК «Workout Hall» регулярно випробовують свої сили та отримують досвід на подібних змаганнях. На рахунку деяких бійців чемпіонати України та Європи. Готують спортсменів досвідчені тренери: Юрій Сенів, Микола Гринчук, Валерій Рибін, Теодор Аркуша та Георгій Никифорець.

Засновник спорткомплексу Богдан Юлик каже, молодих людей постійно намагаються мотивувати до спортивних досягнень: 

«Спортсмени, які виступають на змаганнях різних рівнів та показують найкращі результати, тренуються в нас безкоштовно. За важливі перемогипередбачені також грошові винагороди.  Ми докладаємо максимум зусиль, щоб виховати в молодому поколінні правильні цінності – здорового способу життя, роботи над собою та впевненості у своїх силах».

Щодо особистих перемог команди СК «Workout Hall»: 

Руль Єва – 12р/40кг – перше місце; 

Гева Інна – 13р/57 кг – перше місце; 

Пришляк Назарій – 18р/61.2кг – третє місце; 

Хетчиков Віктор – 18+/83.9кг – друге місце; 

Новосад Максим – 17р/65.8кг – третє місце; 

Гуков Руслан – 18+/83.9 кг – третє місце; 

Поливко Владислав – 18р/93+ друге місце; 

Сліпчун Олексадр – 15р/67кг – третє місце; 

Стрілецький Володимир – 24р/95кг – третє місце; 

Пелих Дмитро – 25р/84кг – перше місце; 

Балацький Василь – 31р/77кг – другу місце; 

Чугай Юрій – 18р/52 кг – перше місце; 

Никифорець Остап – 9р/27кг – перше місце; 

Байрак Олександр – 9р/32кг – перше місце; 

Никифорець Святослав – 13р/50+ перше місце; 

Гудзик Роман – 13р/44 кг – друге місце.